piątek, 30 stycznia 2015

Czas na odpoczynek

Cześć!
Od godziny 15.00 oficjalnie zaczęłam ferie zimowe. Czekała i czekałam, aż w końcu nadszedł ten czas i strasznie się z tego cieszę. W końcu będę miała trochę więcej czasu dla siebie i na jakieś wyjścia i spotkania ze znajomymi. Ogólnie, nie mam jakiś większych, konkretnych planów, nigdzie też nie wyjeżdżam. Za to planuje poświęcić codziennie trochę czasu nauce języka koreańskiego, nadrobić zaległości w oglądaniu k-dram. A co najważniejsze, codziennie będę mogła spać tyle ile będę miała ochotę...Bo już na pewno po mich wcześniejszych postach, domyśliliście się, że kocham spać :)Za to teraz zrobię sobie totalny reset. Usiądę na łóżku, włączę ulubioną muzykę, towarzyszy mi również czekolada (swoją drogą, ostatnio, jedna z moich ulubionych-Alpen Gold z solonymi chrupkami) i w końcu będę mogła sobie bezstresowo odpocząć.
Cały dzisiejszy dzień, był trochę dziwny, nie wiem jak to określić, ale czuję, jakby coś wisiało w powietrzu, a nie wiem co...
A jeszcze w dodatku niemal cały dzień pada deszcz ze śniegiem i wracają do domu, nieźle zmokłam, co jeszcze skuteczniej zepsuło mi humor...
Ale dobra, koniec tego narzekania, muszę się ogarnąć! Pewnie, gdy sobie posiedzę na spokojnie, a potem porządnie wyśpię, życie od razu stanie się piękniejsze! :)

Mam nadzieję, że moje ferie będą udane. A tym, którzy również dzisiaj zaczynają je ze mną życzę dobrego wykorzystania tego wolnego czasu i cieszenia się każdą chwilą! :)


5 komentarzy:

 1. miłego odpoczynku :) relaksuj i resetuj się :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniały post <3
  uwielbiam czytać twojego bloga :3
  pozdrawiam cieplutko :3
  weeri-weri.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Udanych ferii Ci życzę ! <3

  naataluunia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. ferje to jest to!!<3
  http://zielonoma.blogspot.it/2015/01/thank-god-its-friday.html

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za KAŻDY komentarz!
Jeżeli blog Ci się spodobał, zachęcam do obserwacji i poinformowania mnie o tym. Z miłą chęcią się odwdzięczę :)