niedziela, 15 marca 2015

Wszystko wraca do normy...

Witajcie!
Ostatnio, tak jak Wam pisałam, miałam bardzo dużo spraw na głowie. Na razie nie zapowiada się na to, żebym miała ich mniej, bo wręcz przeciwnie. Za to, wreszcie chyba mogę odetchnąć z ulgą bo cały ubiegły tydzień był dla mnie bardzo stresujący z powodu pewniej przykrej sprawy. Jednak już jest dużo lepiej i mam nadzieję że sytuacja tak się utrzyma.
Mimo, że ostatnie 9 dni było jednymi z gorszych dni w moim życiu, to dzięki temu mogłam też wyciągnąć pewną lekcję. Dopiero gdy okazuje się, że możemy coś stracić, zauważamy jakie to dla nas cenne i ważne...Dlatego też czasami warto się zatrzymać i docenić to co już mamy, a przede wszystkim osoby nas otaczające i to co one dla nas robią.

A jeżeli chodzi o plany na najbliższy czas to muszę Wam powiedzieć, a w zasadzie napisać, że zapowiadają się całkiem pracowicie! Udało mi się zdobyć pracę dorywczą, po za tym chce kontynuować swoją naukę koreańskiego, prowadzenie bloga, a do tego dochodzi jeszcze szkoła. Nie mam pojęcia jak to wszystko ogarnę, ale dam radę! :)Mam nadzieję, że u Was wszystko w porządku!
Trzymajcie się i udanego tygodnia :)


4 komentarze:

 1. Tak to prawda, czasami nie doceniamy tych, którzy zawsze przy nas są :)
  Mój blog - KLIK

  OdpowiedzUsuń
 2. Mocno trzymam za Ciebie kciuki! ;) Ja pracowałam w tamtym roku, od maja, a w tym w sumie też planuję od maja, ale to już po maturze ;)
  Zapraszam do siebie http://madam-lillianne.blogspot.com/
  czekam na kolejną notatkę ;*

  OdpowiedzUsuń
 3. Warto doceniać :) śliczne zdjęcie :)
  http://xblueberrysfashionx.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za KAŻDY komentarz!
Jeżeli blog Ci się spodobał, zachęcam do obserwacji i poinformowania mnie o tym. Z miłą chęcią się odwdzięczę :)