środa, 11 marca 2015

Beautiful sunset!

Może i jestem dziwną osobą, ale jakoś nie zachwycają mnie wszystkie piękne krajobrazy miejsc stworzonych przez naturę. Większość ludzi fascynuje widok gór, wodospadu, czy pięknego lasu. Ja natomiast nie czuję zachwytu gdy widzę coś takiego. Widocznie mam inne poczucie piękna niż ogół społeczeństwa, ponieważ zdecydowanie bardziej wolę podziwiać panoramy światowych metropolii. Zdjęcia Seulu, Tokio, Nowego Yorku, czy Londynu robione nocą zawsze zapierają mi dech w piersiach. Zdumiewa mnie, że wszystko to stworzyli ludzie własną pracą, a przy okazji widać, że takie miejsca tętnią życiem.
Jednak jest jedna rzecz dana nam przez naturę, którą uwielbiam i mogę się wpatrywać bez końca... To zachód słońca. Odkąd tylko sięgam pamięcią, zawsze gdy miałam tylko możliwość obserwowałam go z wielką radością. Najbardziej podoba mi się gdy w tym momencie na niebie znajdują się drobne delikatne chmurki i przybierają one lekko różowy odcień.


Wczoraj miałam okazję obserwować właśnie bardzo ładny zachód słońca i strasznie żałowałam, że nie miałam przy sobie swojego aparatu, ale za to wspomógł mnie mój telefon :)


8 komentarzy:

 1. Uwielbiam zachody słońca ! <3

  www.my-passion-foto.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. telefon zawsze ratuje mnie w takich sytuacjach :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też lubię panoramy, zwłaszcza miast Kanady, Finlandii i Japonii oraz Chin a ostatnio nawet też widoczki z Norwegii ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie jesteś jedyna, ja również uwielbiam takie widoki :)
  Gdy tylko mam okazję, robię im zdjęcia.

  http://foreveryoungbelieve.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja uwielbiam obserwować widoki metropolii jak i krajobrazy :) Uwielbiam też wschody i zachody słońca i często żałuję, że nie mam okazji częściej oglądać tych pierwszych.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ostatnio jak wracałam z pracy to taki zachód widziałam ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zachody słońca są czymś magicznym :) uwielbiam je obserwować. Czasem słońce ukrywa się tak szybko..

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za KAŻDY komentarz!
Jeżeli blog Ci się spodobał, zachęcam do obserwacji i poinformowania mnie o tym. Z miłą chęcią się odwdzięczę :)