niedziela, 7 grudnia 2014

Mikołajki

Witajcie!
Wczorajszy dzień minął mi naprawdę intensywnie i ciekawie. Niestety, nawet nie odczułam tego że były Mikołajki...
Cały weekend mam wolny, więc zaraz po śniadaniu, wybrałyśmy się na kolejne zwiedzanie Wrocławia. Całkiem przypadkowo trafiłyśmy do Muzeum Narodowego mieszczącego się w pięknym pałacu. Mimo, że nie bardzo lubie tego typu obiekty, to muszę przyznać, że całkiem mi się tam podobało.


Po południu pojechałyśmy na rynek, na którym było mnóstwo ludzi, a w szczególności dzieci, bo odbywała się tam parada mikołajkowa.


I w końcu, po 3 tygodniach poszukiwań udało się nam trafić na słynny most z kłódkami, który jak się okazało widać nawet z okien naszego hotelu! Myślałam że sam most będzie większy i trochę ciekawszy, jednak okazało się, że uliczka na którą prowadzi, jest dużo bardziej urocza od niego samego. Wszystkie drzewka na niej są przyozdobione lampkami i wygląda to naprawdę pięknie.


Dodatkowo, objeździłyśmy wczoraj połowę Wrocławia tramwajem i gdy dojechałyśmy na jakieś obrzeża, okazało się, że ten tramwaj już dalej nie jedzie, a w pobliżu nie było żadnych innych przystanków. Trochę spanikowałyśmy, na szczęście, po przejściu kawałka drogi znalzłyśmy tramwaj jadący w stronę centrum :)

To był naprawdę ciekawy dzień!


A Wam jak minęły tegoroczne mikołajki?:)

5 komentarzy:

 1. Jaka piękna choinka!
  Most z kłódkami... ojej, ile wspomnień :)
  Miłego tygodnia!

  http://foreveryoungbelieve.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Mi Mikołajki nie upłynęły tak intensywnie, ale nie było co narzekać ;D.

  OdpowiedzUsuń
 3. ciekawy dzień :) pozdrawiamy i zapraszamy http://believe-in-yourself-friends.blogspot.com/2014/12/hello-december.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Odpowiedzi
  1. In Wroclaw! Really beautiful city :)

   Usuń

Bardzo dziękuję za KAŻDY komentarz!
Jeżeli blog Ci się spodobał, zachęcam do obserwacji i poinformowania mnie o tym. Z miłą chęcią się odwdzięczę :)