sobota, 25 października 2014

I love Fridays! Czyli cały dzień ze mną.

Witajcie! :)
Ale się cieszę, że mogę napisać kolejną notkę. Pierwszy raz miałam aż tygodniową przerwę od blogowania! Niestety przez cały tydzień ciężko było mi znaleźć chwilę na cokolwiek, ponieważ w mojej szkole nauczyciele chyba się na nas uwzięli, bo mamy istny nawał kartkówek i sprawdzianów. Żeby to wszystko garnąć i zapamiętać potrzebowałabym chyba podpiąć sobie do mózgu jakiś dysk twardy :)
Ale skoro mamy piątek i zaczął się weekend, to lepiej nie będę pisała o szkole, bo już pewnie wszystkich ten temat męczy i odrzuca.

Dzisiaj, trochę taka nietypowa notka, której jeszcze na moim blogu nie było. Mianowicie, chciałabym pokazać Wam trochę mojego życia codziennego i przedstawić, jak wyglądał mój dzień.
Także zaczynajmy! :)

Dzisiaj lekcje zaczynałam o 8.50, więc budzik wyrwał mnie z trudem z łóżka o 7.30. Szybko zjadłam śniadanie i zaczęłam szykować się do szkoły.
Ostatnio, wyszykowanie do szkoły, sama nie wiem czemu, zajmuje mi dosyć dużo czasu. Ledwo co się pomaluję i uczeszę jakoś włosy, to już muszę wychodzić z domu. Nienawidzę robić czegokolwiek w pośpiechu, więc chyba muszę zacząć trochę wcześniej wstawać...

 
 
 
Piątek w szkole minął mi całkiem przyjemnie i pozytywnie. Nałapałam kilka fajnych ocen, w tym 4 z rozprawki z polskiego, która już w ogóle poprawiła mój i tak dobry humor, bo spodziewałam się dużo gorszej oceny.
 Lekcje zleciały bardzo szybko, bo było ich tylko 5. To właśnie sprawia, że weekend zaczyna mi się całkiem wcześnie, bo już o 13.20. Uwielbiam kończyć tak wcześnie lekcje, a już tym bardziej w piątki.
 
W drodze do domu. W końcu weekend! :)


Po powrocie do domu zdążyłam, tylko zjeść obiad, chwilę odpocząć i znów musiałam wyjść z domu. Tym razem umówiłam się z moją kuzynką Agą, na jakieś małe zakupy.

 
 
Obeszłyśmy kilka sklepów, ale nie kupiłyśmy za dużo. Jednak to co mnie bardziej zaskoczyło, to mikołajki, bałwanki, a także inne ozdoby bożonarodzeniowe w sklepach! Nawet kilka razy przewinęły się kalendarze adwentowe z czekoladkami. No tak, w końcu za równe 2 miesiące święta :)
 
 
 
Sporo się nachodziłyśmy, przez co zgłodniałyśmy i odwiedziłyśmy McDonald's.


 
 
Po zakupach, mimo, że zrobiło się strasznie zimno, wybrałyśmy się jeszcze z naszymi psami na długi spacer.Do domu wróciłam jakoś po 21, cała skostniała z katarem, przez ten prawie mróz panujący na zewnątrz. Dlatego też szybko wskoczyłam pod gorący prysznic. A z racji tego, że w piątkowe wieczory mam zawsze chwilę dla siebie, jak co tydzień, zrobiłam kilka zabiegów pielęgnacyjnych mojej twarzy.Dla dodatkowego umilenia wieczoru, tradycyjnie, jak co weekend nie mogłam odpuścić sobie obejrzenia kolejnego odcinka k-dramy! Do tego czekolada, chrupki, gorąca herbata. Czego chcieć więcej? :)
 

I tak właśnie wyglądał cały mój dzień, który zaliczam do bardzo udanych. Uwielbiam takie dni, kiedy dużo się dzieje, a ja nie mam czasu żeby się nudzić, mimo że jestem po nich dość zmęczona. Dzisiaj także czuję że moje nogi dają się we znaki po ponad 5 godzinach chodzenia, a oczy już same mi się zmykają. Jednak czuję się szczęśliwa, że udało mi się tak fajnie spędzić ten piątek i świetnie zacząć weekend.

 
Teraz już kończę i od razu kładę się do łóżka. Pewnie zasnę bez problemu.
Życzę wszystkim dobrej nocy i odespania całego tygodnia szkoły/pracy :)

 
 
A jak Wam minął piątek?4 komentarze:

 1. super notka :D Ja niestety w piątek nie kończę tak szybko, tylko o 15, a wczoraj był jakiś dziwny dzień, że ledwo co przyszłam, zjadłam obiad i poszłam spać .. po prostu szkoła mnie wykańcza :) Pozdrawiam :)
  Zapraszam :
  http://ruczaj-patrycja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Mi minął bardzo dobrze ;3 Nareszcie weekend :D

  naataluunia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Też mam ten krem BB :)
  U mnie też pełno sprawdzianów. Nauczyciele nawet przestali przestrzegać regulaminu ( max 3 sprawdziany na tydzień ).
  paulan01.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za KAŻDY komentarz!
Jeżeli blog Ci się spodobał, zachęcam do obserwacji i poinformowania mnie o tym. Z miłą chęcią się odwdzięczę :)